Er zijn schriftelijke hand-outs bij de assistentes verkrijgbaar voor de klachten van: koorts, diarrhee, overgeven, oorpijn, blaasontsteking, vaginale afscheiding, keelpijn, wormen, zwemmerseczeem.
Tevens kunt U een gids voor ziekte preventie en zelfzorg medicatie van Paul Meuwese (antroposofisch huisarts) voor 5 euro kopen bij de assistentes of de bibliotheek. Ook heeft de bibliotheek de hele serie sociale inzichten. Hierin worden ook diverse ziekte beelden en tijdsbeelden behandeld.
Maart 2010 wordt de campagne voor de vaccinatie voor baarmoederhalskanker hervat. U kunt een informatie pakketje voor ouders en dochters bij de assistente voor 3,50 euro kopen.
Voor de meest recente evaluaties van de griepvaccinatie t.a.v. effectiviteit en veiligheid (najaar 2009) kunt u op internet zoeken onder Cochrane Institute (en dan naar Library). Dit is een wereld wijd wetenschappelijk instituut wat gedaan onderzoek op zijn merites controleert. Copieen van conclusies van artikelen over de griepvaccinaties zijn bij de assistentes te verkrijgen.
